Knife.cz

23. dubna 2012 v 18:46 | Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
Servr o nožích, kterému hodně vděčím za přátele, informace, i zákazníky. Co však začíná být, nebo, ještě přesněji-je už neúnosné, je moje neustálá perzekuce od kohokoliv, kdo má v zadnici díru. Proto si myslím, že čas dát servru ve formě, jak jsem tam působil, sbohem. Zůstanou po mně spousty fotek, obrovské množství rad pro nožíře, a já už nemám chuť dále řešit ty věčné hádky. Budou si muset chlapci najít jiného třídního nepřítele. Já na Knife už budu dávat jen fotky nožů, a do hádky mne už nikdo, nikdy nezatáhne. Ukážu kudlu, a pá,pá.
Ale život je také o tom, že mám přátele. Takže jsem dostal možnost navázat na své článečky ze života nožíře na servru www.lovime.eu
Kdo máte rádi moje historky z běžného života, plus fotky, budu v tom pokračovat tam. Takže, těším se na vaši návštěvu, a sledujte dále, kdo mi fandíte. Kdo mi nefandí, a přesto jej zajímá, co a jak dělám, má možnost si číst. Kdo mi ve vlákně začne prudit, bez milosti jej vyhodím. Budu si jej sám i moderovat. Takže, kolečka se točí, a všem hezký den..Mějte fanfárově.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Franta Franta | 23. dubna 2012 v 19:16 | Reagovat

Dneska jsem koukal na Knife a ve vlákně Dohnala byly tuny balastu mimo nožířské téma + fotky "roztomilých lvíčátek".
Tak si říkám, když jsi Ty přidal fotku kola, tak se šli všichni posrat, že do toho taháš okamžiky ze svého života. Je to fakt mazec, jak jsou si někteří rovnější :-)

2 black-knives black-knives | 23. dubna 2012 v 19:27 | Reagovat

Víme to všichni, že to tak je. Ale holt, někteří jsou si rovnější. Je to opravdu "příkladné" měření všem stejným metrem.

3 Vseta Vseta | 23. dubna 2012 v 21:42 | Reagovat

Ahoj,koukal jsem na knife.....palec dolů pro "onu" skupinu. Úmyslně se Ti tady přihlašuji pod stejným jménem,jako na knife,nestydím se za můj názor. Vím,že tohle s přehledem přeběhneš,ale věřím,že to mrzí. Drž se,máš mnoho fandů+ a mnoho spokojených uživatelů tvých superfunkčních nožů. Nenech se otrávit,oba víme,jak se věci mají....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama