Závisláci

26. dubna 2012 v 7:46 | Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
Pokazilo se mi auto. No a co, to se děje lidem furt. Jenže, nemít kamaráda automechnika, propadám těžké skepsi. Rozebrat motor je vždy průser. Takto však vidím šanci, že ta plechovka ještě pojede. Chtěl jsem německé auto, ale nemám teda pocit, že by se kazilo méně, než auta francouzká, nebo italská. Takže, jsem závislý na svém automechanikovi.
Podělaly se mi zuby, za což si jedznačně můžu sám, díky špatné stravě, a flákání zubní hygieny.
Zase mně zachraňuje kamarád, i když je to k němu hooodně daleko, až v Havlíčkově Brodě. Zuby jsou spravené, a to je docela výhra. Protože s bolavou hubou člověk obvykle nechce dělat nic.
Když mi odešly ruce, zachránil mi je kamarád v Brně. Bez něj už bych se snad ani nenajedl. Když mi odešlo koleno, průběh byl tentýž.
Další kamarádi pomohli, a pomáhají každý den. Jsem závislý na kamarádech.Bez přátel je člověk jen kapkou v moři. S kamarády je život výrazně snesitelnější, a někdy i krásný. Jsem rád závislákem, a snad budu moci i já pomoci, když budu umět. Je to dost dobrý pocit, že na to člověk není sám. Díky vám všem, kdo mi pomáháte. Velmi si toho cením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama